Tupperware: переваги посуду перед іншими еко виробами

Tupperware: переваги посуду перед іншими еко виробами

Продукція Tuperware

Напевно, більшість людей чули про таку компанію, як Tupperware та її продукцію. Про те, що всі предмети цієї компанії виготовлені із екологічно чистих матеріалів. Всі вироби найвищої якості, прості у використанні, надійні та не вимогливі у догляді. Завдяки тому, що в каталозі компанії знаходиться досить багато різноманітних кухонних предметів, які мають масу переваг, кожен бажаючий може вибрати те, що йому до вподоби. І тут вже можна розповідати про ті переваги, які сподобаються будь-якому потенційному покупцеві:

 • Продумана конструкція.

Всі представлені ємності мають міцні і герметичні кришки. Продукція компанії відрізняється своєю міцністю та компактністю. Ножі ріжуть точно, красиво, досить довго, їм рідко потрібне заточення. Весь посуд розрахований на тривалий час використання та готовий до різних температурних умов.

 • Багатофункціональна продукція.

В арсеналі компанії достатньо виробів, які можуть виступати як універсальний засіб. Адже кожен посуд тут розрахований на різні завдання та їх ефективне вирішення.

 • Естетика.

Це основна перевага, особливо для тих, хто звертає особливу увагу на цей пункт. Адже тут є продукція найрізноманітніших форм, розмірів та кольорів. Отже, кожному, хто вибере для себе ті чи інші інструменти чи посуд, вони будуть приносити комфорт та естетичне задоволення.

 • Тривалий термін служби.

Через те, що всі продукти від Таппер екологічно чисті та відрізняються своєю міцністю, у них підвищений термін використання. Сплав металів, пластик та гума – всі ці матеріали виготовлені за спеціальною технологією, завдяки якій прилади можна використовувати досить довго, навіть у складних умовах експлуатації. Однак, тут важливо підкреслити, що прилади зберігають не тільки їх функціональність, але й гарний зовнішній вигляд.

 • Безпечне використання.

Мабуть, цей фактор можна вважати одним із основних та важливих при виборі нашого посуду. Цей фактор забезпечує безпеку здоров'я кожного клієнта. Вся продукція компанії складається з сучасних, екологічно чистих і міцних матеріалів, які не піддаються будь-яким зовнішнім факторам, що впливають, і всередині посуду не відбувається жодних змін негативного характеру, навіть через кілька років експлуатації.

Вибираємо продукцію Tupperware

Продукція для зберігання

Перш ніж замовляти ту чи іншу продукцію, важливо спочатку вивчити каталог, придивитися до виробів, що сподобалися, і зрозуміти, що із запропонованого Вам зараз необхідно найбільше. І щоб це краще зрозуміти, можна орієнтуватися не тільки на ціни, але й на такі параметри, як колір, розмір, форма і матеріал. Також рекомендовано вивчити головні види посуду від Tupperware, який дарує радість та комфорт від свого користування. Адже в такому посуді можна зберігати все, що завгодно, а головне - де завгодно. Для зберігання в холодильниках можна вибрати зручні ємності, які не бояться низьких температур, а в шафі можна встановити ергономічний компактус будь-якого об'єму. У деяких наших ємностях можна спокійно зберігати хліб та сир, тому що завдяки спеціальним компонентам не виникатиме конденсат. А значить, хліб та сир будуть завжди свіжими та смачними.

Посуд для випікання. Так, це окремий розділ у каталозі. Тут представлені різні види, форми, у яких можна готувати випічку, тортики чи м'ясо. А для приготування або розігріву їжі в мікрохвильовій печі існує спеціальний тип посуду. Металеві прилади. У виробах такого матеріалу легко зберігати страви в конкретному температурному режимі. З її допомогою можна навіть за кілька годин подати на стіл гарячу їжу.

Ще одним окремим видом продукції каталогу є кухонні прилади. І сюди входять різні види пристроїв та інструментів для кухні, що допомагають полегшити процес приготування їжі. Також слід звернути увагу в каталозі на розділ «Догляд». Тут є величезний вибір серветок, ганчірок, які можна використовувати для збирання. І якщо вибрати вироби з мікрофібри, вони значно скоротять час на прибирання будинку, а в деяких випадках це може скоротити рівень споживання різних миючих засобів.

Ще кілька важливих фактів про Tupperware

Компанія Tupperware завжди дбає про своїх клієнтів, надаючи їм високий рівень сервісу. Плюс до всього, на більшу частину продукції надається гарантія на 30 років, у разі виявлення заводського браку. А при виявленні такого сам товар може бути замінений аналогічним (звичайний обмін). І якщо такий обмін неможливий, тоді компанія Tupperware пропонує своїм клієнтам або аналогічний виріб, але в іншому кольорі або інший виріб від Таппер на ту ж суму. Стандартна гарантія від Tupperware застосовна до тих виробів, які використовувалися в нормальних умовах і якщо був правильний догляд за ними. Також компанія має свої об'єкти гордості, і про них ми зараз трохи розповімо:

 • У кожному посуді присутній біологічно та хімічно нейтральний полімер
 • Існує гарантія – 30 років на міцність більшості виробів за умови правильного користування
 • Кожний посуд має свої температурні можливості. Так, наприклад, прилади з колекції «Класика» від 0ºС до 85ºС, а також є великий вибір продукції з різним температурним діапазоном для мікрохвильових печей або духовок:
  • від -25 до +220ºС - для силіконових форм
  • від -25 до +230ºС - вироби серії УльтраПро
  • від -25 до +200ºС - вироби серії МікроКук
 • Неповторний дизайн. Продукція компанії існує в експозиціях 14 музеїв світу, а більшість виробів має нагороди в галузі дизайну
 • Продукція компанії відома своєю вологонепроникною кришкою. Вона здатна зберігати свіжість будь-яких продуктів, а також нею зручно та легко користуватися не лише вдома, а й у подорожах.

Компанія Tupperware ретельно стежить за якістю продукції, що випускається. Отже, завдяки своїм міцним характеристикам, вона здатна зберегтися на довгі роки і ще, можливо, передатися у спадок від бабусі – онучці.

 • Компанія має масу дистриб'юторських центрів, також цілком законно має і юридичну та фактичну адресу, а це означає, що у разі виявлення будь-якого дефекту чи неполадки в продукції, кожен клієнт може звертатися до місця, де він здійснював покупку та обміняти виріб на інше чи аналогічне.

Як правильно доглядати продукцію від Tupperware: основні поради

Еко посуд

Кожний виріб потребує належного догляду, щоб вибраний продукт зміг прослужити Вам якомога довше. І щоб це сталося, слід пам'ятати кілька важливих порад. Відразу варто відзначити, що майже вся продукція компанії може митися в посудомийній машині. Але деякі вироби або деталі (ті ж елементи, що фільтрують), потрібно мити вручну. Всі поради щодо догляду за купленим Вами посудом є в друкованому вкладиші, який додається до самої продукції.

Далі, важливо мити посуд нейтральними, не агресивними миючими засобами. Також, найкраще обполіскувати вироби спочатку холодною водою, і лише потім проводити основне чищення посуду від бруду у теплій воді.

При користуванні посудомийною машиною вибирайте низькотемпературний режим – це дасть можливість нашій продукції прослужити довше, та й плюс до всього, таким чином не буде витрачено багато електроенергії. Так, наш посуд може змінювати колір. Але це відбувається за умови використання продуктів, що містять каротин (морква, яйця, шпинат, чорниця, буряк тощо). Саме зберігання таких продуктів може послужити зміною кольору посуду. Такі пігменти не впливають на довговічність виробу і з часом вони можуть зникнути під впливом світла.

Всі вироби від Tupperware рекомендовано мити лише м'якою губкою. А щоб отримати приємний шовковий блиск, можна висушити їх м'яким рушником. При митті посуду в посудомийній машині важливо його міцно зафіксувати і поставити далеко від нагрівальної спіралі.

А щоб уникнути утворення будь-яких сторонніх запахів у посуді, його рекомендовано ретельно промити, витерти насухо і зберігати продукцію окремо від кришок. Також, не менш важливо, перед тим, як щільно закривати ємність Tupperware і ставити її в холодильник, всю гарячу їжу попередньо остудити.

Плюс до всього, завжди дивіться на маркування, яке нанесено на виріб. Таким чином Ви точно не забудете, як правильно користуватися тим чи іншим посудом, щоб зберегти його довголіття.

Tupperware – із турботою про кожного клієнта!

 10.12.2021
 (14 переглядів)