Скороварка Tupperware: чому варто її придбати

Скороварка Tupperware: чому варто її придбати

Зараз, через стрімкий розвиток комунікацій, соцмереж і так далі, багато господинь дізнаються про продукцію Tupperware з телереклами та інтернет-реклами або каталогів. Проте сама компанія вже багато років дотримується принципу продажу через власну мережу дистриб'юторів. Адже саме завдяки прямим продажам цей товар отримує свою ексклюзивність та особливість. Вся пропонована продукція Tupperware – це інновації, за допомогою яких можна значно спростити собі життя.

Особливий комфорт у життя господині вносять мультиварки, пароварки та скороварки. Про останній тип техніки ми поговоримо прямо зараз.

Скороварки від Tupperware – справді цікавий пристрій, який виконаний з екологічно чистих матеріалів. Але справжньою знахідкою для господарок стала скороварка для мікрохвильової печі «Супер-кухар». Таким предметом Ви користуватиметеся точно із задоволенням. Окрім комфортного користування, час приготування будь-яких страв знижується в 2-4 рази, а також Ви зможете повною мірою насолодитися смачною їжею та відзначити відмінність страв, приготовлених з мультиварки від страв із звичайної каструлі!

Готування страв під високим тиском

Напевно, деякі пам'ятають із шкільного курсу фізики, що вода закипає при 100°С. І те, що при зміні тиску відбудеться і зсув точки кипіння. Наприклад, у горах кипіння починається вже за 90°С, т.к. там тиск нижчий. А якщо підвищити тиск, точка кипіння підвищується. Якщо при кипінні пара не зможе знайти вихід із ємності, тоді всередині тари буде накопичено великий тиск. Тепер повернемося до скороварки Tupperware. Температура кипіння тут сягає 125°С. А це означає, що всі страви готуються дуже швидко, проте тут справа не лише у швидкості, а й у збереженні поживних речовин та вітамінів у самій страві. Також є безліч інших причин, чому варто користуватися цим чудовим приладом.

Переваги користування скороваркою:

  • Можливість приготування дієтичних страв. Так-Так! Можна готувати страви у власному соку, без додавання олії, солі і т.д
  • Швидкість. Через те, що температура кипіння вища, прискорюється і процес приготування
  • Незабутній смак. Всі кольори та смакові якості продуктів не губляться завдяки тепловому впливу
  • Зручне користування. Скороварка настільки розумно продумана, що немає потреби у стеженні за стравою. Можна просто завантажити всі необхідні інгредієнти і продовжувати займатися своїми справами
  • Нешкідлива їжа. Завдяки високій температурі, всі шкідливі мікроорганізми, гинуть

Якщо говорити про недоліки, то тут лише один недолік – габаритність скороварки.

У багатьох інших скороварках є ймовірність отримання опіків за допомогою пари. Але це не про Tupperware! Адже компанія дбає про кожного свого клієнта. Та й плюс до всього, такого роду пристрої призначені для мікрохвильових печей. Що стосується їх зберігання, то можна зберігати там же - в мікрохвильовій печі!

Для кого призначено скороварку «Супер-кухар»?

Це диво техніки є інноваційним пристосуванням для тих, хто любить готувати. Цей пристрій не дуже габаритний, відрізняється тим, що ним легко користуватися. А для прихильників ЗОЖу – це справжній must have! Все тому, що страви з такої скороварки справді відповідають усім параметрам дієтичного харчування. Та й страву можна подати на стіл, при цьому не перекладаючи її в іншу ємність.

З такою диво-скороваркою можна готувати різні страви:

  • Готувати продукти, не розморожуючи їх
  • Навіть із найтвердіших м'ясних продуктів можна приготувати м'яку, смачну та приємну страву
  • Зварити гороховий суп за 40 хвилин
  • Зварити смачну, правильну рисову кашу, що не підгоріла

Звичайно, це далеко не все, що можна приготувати в цій чудовій скороварці від Tupperware! Однак, за допомогою такої техніки можна з легкістю почати їсти правильно. Вона створена з легкого і мегаміцного полімеру, а це означає, що її можна брати з собою в похід або на дачу, наприклад, якщо орендуєте ночівлю без плити, але з мікрохвильовою піччю. А завдяки тому, що скороварка з екологічної точки зору безпечна, можна готувати дитячу їжу.

Придбати "Супер-кухар" від Tupperware - буде вірним рішенням для тих, хто піклується про своє здоров'я.

Скороварка від Tupperware

 30.11.2021
 (18 переглядів)