Переваги покупки продукції Tupperware

Переваги покупки продукції Tupperware

Компанія Tupperware - давно відомий у всьому світі виробник ексклюзивного високоякісного посуду преміум-класу для дому та кухні. Продукція компанії має попит не лише на пострадянському просторі, а й в інших країнах світу. Причина всесвітньої популярності та любові полягає у самому посуді. Це не просто звичайний посуд – це продукти, виготовлені з високоякісного матеріалу, які можна сміливо використовувати під будь-що, а універсальність та довгий термін служби приладів є другою причиною їх популярності.

Дійсно яскравою характеристикою колекції нашого посуду та додаткових пристроїв вважається відомий висококласний дизайн, багатофункціональність, надійність та безпека. Адже Tupperware має 42 міжнародні премії Red Dot за інноваційний дизайн виробів. Ми - та сама команда, яка створює революційні продукти - від приладів для мікрохвильової печі, які допомагають готувати здорові страви за кілька хвилин, до вирощування овочів у космосі з НАСА. Всі виготовлені нами продукти створювалися на основі бажання допомогти заощадити час, гроші, простір, їжу та енергію, зберігши при цьому здоров'я всім, від малого до великого.

Якісний посуд

Переваги використання продукції Tupperware

Насправді в каталозі завжди представлений великий вибір посуду для різних цілей. Почнемо з однієї з категорій – пластиковий посуд для транспортування та зберігання їжі. І зараз вона поділяється на:

 • Ємності для транспортування
 • Зберігання у холодильнику
 • Зберігання у морозилці
 • Для зберігання шафи

Зрозуміло, будь-який вид кухонного начиння від Тапервер має свої особливості, які роблять його максимально підходящим для виконання заявлених функцій (наприклад, контейнери для зберігання в холодильнику мають вентиляцію гарної якості).

Звичайно, крім місць зберігання їжі, є ще й прилади, здатні її готувати. У цьому чудово допомагають такі продукти:

 • Ножі та ложки
 • Терки
 • Вилки
 • Подрібнювачі для овочів та фруктів
 • Міксери від Тапервер
 • Каструлі, сковорідки
 • Скороварки
 • Пельменниці та ін.

Крім перерахованого вище, в асортименті компанії є посуд для приготування їжі в мікрохвильовій печі. І навіть пристрої для випічки (форми силіконові).

Посуд від Таппер

Ще одним цікавим плюсом є можливість придбання книг із рецептами. Вони створені для того, щоб не думати про готування. З такими книгами Ви зможете полегшити собі життя. До речі, всі рецепти з книг оптимізовані саме для фірмового посуду Тапер. Окремо можна виділити посуд для дітей, який розрахований для всіх малюків, від малого до великого. Він відрізняється своєю яскравістю, великим асортиментом та екологічністю.

Таким чином, можна підбити підсумок — наша фірма зможе задовольнити потреби навіть самих «капризних» господарок.

Ну а тепер від асортименту продукції можна сміливо перейти до теми переваг та якості.

Перша, і найважливіша перевага – склад продукції. Як згадувалося вище, весь товар створено з особливого пластику, який відрізняється своєю чистотою та екологічністю. Адже, напевно, Ви знаєте чи чули, що із звичайних пластикових склянок не можна нічого пити, тому що мікрочастинки цього пластику розчиняються як у холодній, так і гарячій воді. Продукція Тапервер рятує Ваш організм від зайвої хімії.

Друга перевага – 30-ти річна гарантія на всі товари. А це говорить про те, що виробник справді впевнений у якості своєї продукції. І якщо щось поламається або набуде неналежного вигляду, то Ви маєте можливість замінити товар на такий самий або аналогічний.

Підбиваючи підсумки, можна сміливо сказати - купуючи продукцію від Тапервер, Ви гарантовано отримуєте якість і дбаєте про своє здоров'я, оточуючи себе екологічно чистими приладами.

 20.12.2021
 (12 переглядів)