Посуд для сервірування столу – чудовий варіант здивувати гостей

Посуд для сервірування столу – чудовий варіант здивувати гостей

У дні новорічних та різдвяних свят усі рідні та близькі, друзі збираються за святковим столом. І перед прийомом гостей кожна господиня підбирає такий посуд, який буде не тільки гарний, але й багатофункціональний.

У процесі приготування різних смачних страв, сервірування святкового столу та його прибирання після уходу гостей зазвичай бере участь безліч ємностей. І після веселого проведення часу господині залишається гора немитого посуду, який часом дуже складно очистити. Але є спосіб полегшити всі процеси підготовки до свята, і використовувати лише одну ємність, на всіх етапах приготування – використовувати чаші діамант або інші ємності.

Плюси та особливості застосування еко чаш

Компанія Tupperware дбає про кожну господарку. У зв'язку з цим з'явилася лінійка еко посуду для сервірування столу. У лінійці присутні різні ємності за розміром, кольором та об'ємом у кількості від 1 до 3 штук. Кожна ємність має герметичну кришечку, завдяки якій сторонні запахи не проникають усередину посуду. Плюс до всього, подібний захист допомагає зберігати свіжість та привабливість продуктів довгий період часу, при цьому не даючи верхньому шару їжі підсохнути та зіпсуватись.

Ще одна значна перевага чаш для сервіровки полягає в тому, що ємності добре підходять як для приготування страви, так для прикраси столу. Наприклад, чаші «Діамант» прозорі і складаються з полікарбонату, який має високу міцність, стійкість до деформації і може служити максимально довго. Наші ємності неможливо розбити, навіть якщо посудина впала на тверду поверхню. Плюс до всього, можна буде здивувати своїх гостей, створюючи цікаві та незвичайні поєднання з різних інгредієнтів своїх страв завдяки прозорості ємностей.

Взагалі, велика частина посуду від Тапервер призначена не тільки для зберігання будь-яких страв або салатів, але і гарячих смаколиків, а також м'ясних, сирних нарізок та фруктових композицій. Така універсальність посуду через його покриття. Внутрішній бік ємностей, в основному, гладкий і приємний, його легко мити, а зовнішня сторона приладів матова і гранульована, тому посуд рівномірно розташовується в руках і не ковзає.

Специфіка використання продукції Тапервер

Кожен бажаючий купити ємності сервіровки повинен дотримуватися ряду правил користування таким посудом з метою тривалої її життєдіяльності:

  • Не використовуйте гострі кухонні аксесуари для чищення виробів, щоб уникнути появи подряпин.
  • Очищати посуд від залишків їжі рекомендується лише руками, з метою збереження привабливого зовнішнього вигляду
  • Для того, щоб посуд не займав багато місця, його можна зберігати одне в одному

Якщо дотримуватися простих рекомендацій, посуд зможе Вам служити досить довгий час і залишатися привабливим.

Якщо Ви бажаєте придбати вироби від Tupperware, переглянувши продукцію на сайті, Ви точно знайдете те, що Вам необхідно за доступною ціною. І, найімовірніше, вам сподобається використати наш еко посуд не лише на свята, а й у повсякденному житті. Також, ви можете замовити посуд, що сподобався, не тільки для себе, але і для близьких у подарунок, адже попереду довгі Різдвяні дні, в яких можна побалувати чимось вартим і незвичайним.

Посуд для сервірування столу

 11.01.2022
 (9 переглядів)