Посуд TupperWare. Історія бренду

Посуд TupperWare. Історія бренду

Засновником компанії є Ерл Таппер - хімік, вчений-винахідник, який створив унікальний метод очищення полімеру.

Початком діяльності Tupperware став 1946 рік - рік заснування «Tupper Plastics Company» і вихід на ринок «чудо-миски Ерла Таппера»: вироби з хімічно нейтрального полімеру з герметичною кришкою.

У «чудо-мисці» продукти зберігали свіжість в два або три рази довше, ніж звичайно, рідини не лилися, а приготовані страви набували абсолютно нового смаку.

Епоха Брауні Вайс

Історія посуду Таппер

В середині 40-х рр. XX століття продукція марки Tupperware® продавалася в звичайних господарських магазинах, але покупці не поспішали купувати дорогі вироби з очищеного полімеру.

Ситуацію змінив телефонний дзвінок. Молода енергійна жінка в розмові вказала на те, що не вистачало для успіху компанії - демонстрації виробів!

Цією жінкою була Брауні Вайс - геніальний маркетолог XX століття. Незабаром продажі виробів Tupperware за допомогою Домашніх Презентацій настільки зросли, що було прийнято рішення поширювати вироби Tupperware виключно через незалежних Консультантів.

Сьогодні кожні 2 секунди в світі починається Домашня Презентація Tupperware®!

Tupperware® в світі

Після десятирічного успіху Tupperware® в США, в 1962 році компанія вийшла на ринок Європи і практично за один рік завоювала популярність в шести європейських країнах.

Пізніше Tupperware® вийшла на ринок Японії і Австралії. В кінці 60-х років компанія вже була присутня в Африці і Латинській Америці.

Сьогодні 14 заводів світу випускають вироби Tupperware®, а користуються ними більш ніж в 100 країнах світу.

З 2005 року компанія перейменована в Tupperware Brands Corporation.

У всіх країнах присутності Tupperware Brands Corporation веде соціально-відповідальну діяльність і приділяє особливу увагу захисту дітей. З цією метою було створено Фонд Tupperware Brands, що здійснює підтримку різних дитячих організацій по всьому світу.

Tupperware® в СНД

Перший дистриб'юторний Центр в Росії був відкритий в 1997 році в Санкт-Петербурзі.

У 2001 році компанія вийшла на ринок України, в 2003 році - Казахстану.

У 2006 році Tupperware Brands Corporation відносить регіон країн СНД в Кластер - T.E.A.M - самостійний підрозділ в групі Tupperware Європа, Африка, Близький Схід.

Tupperware СНД стала лауреатом премії «Товар року 2010» в спеціальній номінації «Програми по формуванню здорового способу життя та культури харчування».

У 2010 році Tupperware СНД отримала премію «Країна десятиліття Tupperware Brands Corporation».

У 2011 році було відкрито понад 200 дистриб'юторних Центрів в Росії, Україні, Казахстані, Азербайджані та Республіці Білорусь і кількість Консультантів перевищила 100 000 осіб.

У 2020 році в період викликів, компанія почала перебудовуватися на більш гнучкі моделі і стала активно нарощувати кількість Студій. Україна повністю перейшла на студійну модель.

Tupperware сьогодні

На сьогоднішній день Tupperware СНД об'єднує понад 180 дистриб'юторний Центрів та Студій, більше 150 000 Консультантів і 4 000 Менеджерів.

Консультанти, Менеджери, Дистриб'ютори, Керівники Студій, співробітники центрального офісу пишаються, що є частиною Tupperware® - всесвітньо відомої корпорації прямих продажів!

 04.08.2021
 (20 переглядів)