Еко пляшка – тренд майбутнього

Еко пляшка – тренд майбутнього

Як відомо, вода – це одне з основних джерел життя на планеті Земля. І щодня потрібно випивати певну кількість чистої води, щоби залишатися здоровими. Вода важлива для нашого організму, вона допомагає наповнювати клітини вологою, з ранку запускає роботу шлунка тощо. Але буває і так, що не всі цього правила дотримуються.

Однією з причин може бути відсутність гідної тари для зберігання та перенесення чистої води. Адже важливо, щоб вона не змінювала свого складу. Ця проблема вирішується завдяки покупці еко-пляшки.

Пляшки від Tupperware

Еко пляшка: що це і навіщо вона потрібна

Насправді, еко пляшка складається з біологічно чистих матеріалів, які не шкодять людському здоров'ю. Але про все по порядку.

У чому відмінність еко пляшки від звичайної?

Існує думка, що пляшки з еко матеріалів нічим не відрізняються від звичайних, тільки вони можуть розкладатися в землі, якщо їх закопати, але насправді це не так. Така пляшка від звичайної відрізняється тим, що вона виготовляється не зі звичайного пластику. Звичайні пляшки виготовляються з перероблених полімерів та містять меламін, дисфенол та інші шкідливі для здоров'я матеріали. І недарма на всіх таких пляшках написано «для разового використання». Але більшість людей, чомусь, ігнорують цей напис, і користуються пляшками кілька разів. Хоча, насправді, така зневага небезпечна для здоров'я. Небезпека полягає в тому, що зі стінки пляшки в певних умовах наявний у ній напій починає взаємодіяти зі стінками тари, і всіма речовинами, з яких найчастіше виготовляється будь-яка пластмаса. Якщо говорити про еко-пляшки, зокрема Tupperware, то ця продукція завжди виробляється з чистих органічних полімерів, які не мають жодної взаємодії з навколишнім середовищем та харчовими продуктами.

Чи можливо заощаджувати гроші завдяки еко пляшкам?

Так - якщо говорити конкретно про еко-продукцію від Tupperware, крім інших корисностей, які роблять наше життя не тільки здоровим, але ще й економнішим. Адже з пляшкою Tupperware ви можете платити тільки за воду, а не за її ємність.

Але основний зміст слова "еко", зрозуміло, не в цьому. Адже якщо вирушити на природу, то можна в деяких місцях побачити багато сміття, і саме сміття складається з безлічі одноразових полімерних матеріалів. Це тарілки, пляшки, кульки тощо.

А з пляшками з екологічно чистих матеріалів можна зберегти не лише своє здоров'я, а й довкілля, знижуючи рівень забрудненості та відходів.

У чому полягають переваги еко пляшок?

Так, наприклад, якщо звичайну пляшку з водою залишити на сонці на весь день, то до вечора вода буде теплою та несмачною через присутні речовини, з яких зроблена сама пляшка. Не кажучи вже про інші напої, які взаємодіють зі стінками пластикової пляшки агресивніше. Якщо ж еко пляшку від Tupperware також на весь день залишити на сонці, то вона буде просто теплою зі смаком води, що зберігся (або того напою, який був залишений у пляшці), не більше того.

Також є ще один важливий плюс – для тих, хто вважає, що краса врятує світ. Як дотримуватись водного режиму і не забувати про нього? Насправді таким питанням задаються багато: від матусь до спортсменів. Однак, відповідь на це питання досить проста – пляшки Tupperware! Адже вони не лише екологічно чисті, є й інші переваги, а саме: яскраві кольори, зручна кришка (є з клапаном та гвинтова), зручна форма, що надає стильності пляшці. Яскрава пляшка може стати одним із улюблених предметів Вашого малюка та важливим помічником для дорослого. Але все ж таки основна її функція - берегти здоров'я.

У компанії Tupperware Ви можете знайти не тільки еко пляшки, але й інший посуд для себе чи на подарунок близьким та друзям. Плюс до всього, такий посуд здатний прикрасити будь-який інтер'єр у будинку.

Tupperware – із турботою про людей!

 09.11.2021
 (40 переглядів)